איך בוחרים קבלן איטום?

September 23 2022doritr

חדירה של מים למקומות שבהם הם לא צריכים להיות, עלולה לגרום לנזקים כבדים מאוד לרכוש. גם התשתיות של המבנים יכולות להיפגע והדבר עלול לסכן באופן מהותי את דיירי המבנה. חשוב מאוד לדאוג לאיטום איכותי של גג המבנה ושל קירות המבנה וזאת בכדי שלא יהיה מצב שבו ישנה חדירה של מים למבנה בעונת החורף, בגין מזג אוויר סוער וגשום. איטום איכותי ללא ספק מקדים תקופה למכה ומונע גם את עוגמת הנפש של דיירי המבנה וגם נזקים ממשיים שיכולים להתרחש למבנה עצמו ואף לתכולתו במקרים חריגים. בכדי ליישם איטום בצורה הטובה ביותר בגג מבנה או בקירות מבנה וכן, בכדי לבדוק טרם מגיעה עונת החורף אם איטום המבנה תקין וזאת בכדי להבטיח שלא תהיה נזילה כלשהי במהלך החורף, חשוב לבחור קבלן איטום מקצועי ומנוסה בתחום.

כיצד תבחרו קבלן איטום מקצועי
אם אתם מחפשים קבלן איטום מקצועי שהוא גם יועץ איטום, אשר יכול לסייע לכם בבחירת סוג האיטום הטוב ביותר לגג המבנה שלכם וכן ליישם את האיטום המדובר בצורה הטובה ביותר, חשוב שתעשו זאת ראשית כל באמצעות פנקס הקבלנים. פנקס הקבלנים הוא למעשה רשימה של אנשי מקצוע וגם חברות בתחומי הבנייה וההנדסה. את הפנקס המדובר מנהלת יחידה במשרד הבינוי והשיכון אשר נקראת רשם הקבלנים. אחד הענפים אשר בפנקס זה הוא ענף האיטום.
תנאי נוסף הרלוונטי לצורך הופעה בפנקס המדובר הוא היעדר הרשעות בעבירות שבוצעו תוך כדי עבודה, אלא אם כן חלפו 3 שנים ומעלה ממועד הריצוי של העונש. בחלק מהמקרים גם קבלנים שהוא נגדם צו חדלות פירעון ושיקום כלכלי, מנועים מלהופיע בפנקס המדובר, כך שכל אדם שבוחן את הפנקס המדובר יכול לדעת כי הקבלנים המופיעים בו הם אנשי מקצוע אמינים, אחראים ומנוסים בתחום.

כיצד תחפשו קבלן איטום בפנקס הקבלנים?

חשוב לדעת כי פנקס הקבלנים נגיש בציבור ולכן, כל אדם שזקוק לשירותיו של קבלן איטום יכול לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבינוי והשיכון את רשימת הקבלנים. אם קיבלתם המלצה על קבלן ספציפי ואתם רוצים לבדוק האם הוא אכן מקצועי וניתן לסמוך עליו, כל שעליכם לעשות זה להקליד את שמו במנוע החיפוש אשר מופיע באתר ולקבל את התשובה באופן מידי. אפשרות אחרת היא לחפש את כל קבלני האיטום הרשומים בפנקס באזור המגורים שלכם, כך שתהיה לכם אפשרות לבחור אחד מהם.

מה עוד חשוב לבדוק טרם בוחרים קבלן איטום?
בכדי לבחור את הקבלן הטוב ביותר עבורכם, מעבר לבדיקה בפנקס הקבלנים, אתם בוודאי יכולים לבצע סקר שוק אודות קבלנים והמחירים שהם מציעים תמורת העבודה. כמובן שלא כדאי לבחור בקבלן לא מוכר רק בשל מחיר זול יותר שהוא מציע שכן, לא פעם הזול הוא היקר. חשוב מאוד לבדוק כי הקבלן הוא איש מקצוע שאתם מרגישים שאתם יכולים לסמוך עליו וכי יש לו לא מעט המלצות מלקוחות שבחרו בשירותיו ויכולים להעיד על העבודה המקצועית שהוא מבצע, על האמינות שלו ועל המחיר המשתלם שהוא דורש תמורת עבודתו.

Share: